Tanulmányi eredmények kategória bejegyzései

Matematika tanulmányi eredmények

Bonifert Domonkos Nemzetközi Matematika Verseny

Magyar és határon túli magyar iskolák számára meghirdetett négy fordulós matematika levelező versenyen iskolánk tanulói is rész vettek.

3. osztály:

Bálint Janka 32. hely

5. osztály:

Magyar Blanka Tímea 51. hely
Ambrus Gábor 54. hely
Varga Vanda Viktória 63. hely
Horváth Fruzsina 70. hely
Pálinkó Virág 83. hely

6. osztály:

Nagy Márk 48. hely
Szalai Gergő 64. hely
Nagy Nimród 79. hely

8. osztály:

Sutka Antal 9. hely
Papp Áron 10. hely
Nagy Máté Vajk 14. hely

A legjobb versenyzők 2018. április 7-én mérték össze tudásukat a szegedi
Bonifert Domonkos Általános Iskolában. A döntőbe jutott diákjaink szépen szerepeltek.

3. osztály:

Bálint Janka 14. hely

8. osztály:

Sutka Antal 8. hely
Papp Áron Balázs 9. hely

2018 április 16-án került megrendezésre a Makkosházi Matematikaverseny tagozatos megyei döntője.

5. osztály:

Németh Lili Adrienn 13. hely
Horváth Hanna Alexandra 14. hely

6. osztály:

Nagy Márk 19. hely
Nagy Nimród 20. hely

7. osztály:

Domonics János 9. hely
Huszka Endre 16. hely

8. osztály:

Sutka Antal 11. hely
Papp Áron Balázs 12. hely

Kalmár László Matematikaverseny megyei versenyén

5. osztály:

Kalmár László Matematika Verseny megyei fordulóján
Németh Lili Adrienn 5. osztályos tanuló 23. helyezést ért el.

Teki-totó eredmények

A “Teki-totó” Országos Anyanyelvi tanulmányi versenyen Tóthpözsi Bence 3.b osztályos tanuló arany fokozatú elismerésben részesült. Felkészítő tanára: Sándorné Lajkó Gabriella.

A “Teki-totó” Országos Matematika Levelező Versenyen Hegedűs Kata 3.b osztályos tanuló bronz fokozatú elismerésben részesült. A versenyzésben édesanyja segítette.

Gratulálunk!

Versmondó verseny eredmények

A 2017. május 16-án megrendezésre került iskolai versmondó verseny eredményei:

1. osztály:
I. helyezett: Kis Hanna 1.b – felkészítő tanár: Bodor Győzőné
II. helyezett: Varga Napsugár 1.a – felkészítő tanár: Balasi Lászlóné
II. helyezett: Tornóczky Mór 1.c – felkészítő tanár: Kővágó Andrea
III. helyezett: Sejben Emma 1.c – felkészítő tanár: Kővágó Andrea

2. osztály:
I. helyezett: Keresztúri Kitti 2.b – felkészítő tanár: Horváth Éva
II. helyezett: Sugár Lara 2.b – felkészítő tanár: Horváth Éva
III. helyezett: Barna Vanessza 2.a – felkészítő tanár: Györgydeákné Szabó Edina
III. helyezett: Molnár Zsófi 2.c – felkészítő tanár: Borsikné Szabó Ildikó

Zsűritagok:
Csányiné Szedlacsek Ágnes (nyugalmazott pedagógus),
Ménesiné Molnár Erika (igazgatóhelyettes),
Tóth Mária (gyógypedagógus)

3-4. osztály:
I. helyezett: Bitó Liliána 3.b  – felkészítő tanár: Sándorné Lajkó Gabriella
I. helyezett: Sisák Dorka 4.b – felkészítő tanár: Széll Tünde
II. helyezett: Dékány Noémi 4.b – felkészítő tanár: Széll Tünde
III. helyezett: Hegedűs Anna 3.d – felkészítő tanár: Kamondi Erika
III. helyezett: Rigó Erik Mihály 3.b – felkészítő tanár: Sándorné Lajkó Gabriella

Zsűritagok:
Hegedűs Erika (tanárnő),
Jenei Norbert (költő),
Punk Mária (költő)