Fogadóórák

Pedagógus A hét B hét e-mail cím
nap óra nap óra
Ambrusné Zsemberi Mónika szerda 2. óra szerda 2. óra zsemberi@kistelekiiskola.hu
Bakáné Szabó Zsuzsanna hétfő 3. óra hétfő 3. óra szabozs@kistelekiiskola.hu
Biróné Füle Zsuzsanna kedd 5. óra szerda  4. óra fulezs@kistelekiiskola.hu
Bodor Győző Péterné hétfő 3. óra hétfő 3. óra bodorgy@kistelekiiskola.hu
Borsikné Szabó Ildikó hétfő 3. óra hétfő 3. óra szaboi@kistelekiiskola.hu
Bugyi Noa Martin szerda 3. óra szerda 3. óra bugyi.martin@kistelekiiskola.hu
Csáki Cintia hétfő 5. óra hétfő  5. óra csakic@kistelekiiskola.hu
Csányi József szerda 2. óra péntek 5. óra csanyij@kistelekiiskola.hu
Csekő Izabella kedd 4. óra szerda 5. óra csekoizabella@kistelekiiskola.hu
Csikós Zoltán hétfő 3. óra hétfő 3. óra csikoszoltan@kistelekiiskola.hu
Dancsokné Szűcs Mónika szerda 4. óra szerda 4. óra szucsm@kistelekiiskola.hu
Dobcsányiné Rehák Rózsa szerda 7. óra szerda 7. óra rehakr@kistelekiiskola.hu
Domonicsné Mucsi Krisztina hétfő 6. óra kedd 6. óra mucsik@kistelekiiskola.hu
dr. Csejtei Zoltánné kedd 3. óra hétfő 4. óra csejteiz@kistelekiiskola.hu
Faragó Ágnes csütörtök  2. óra csütörtök 2. óra faragoa@kistelekiiskola.hu
Fekete Szeréna kedd 6. óra csütörtök 5. óra feketesz@kistelekiiskola.hu
Frányó Judit csütörtök  2. óra kedd 4. óra franyoj@kistelekiiskola.hu
Gyöngyösi Mária kedd 2. óra kedd 2. óra gymaria@kistelekiiskola.hu
Györgydeákné Szabó Edina kedd 4. óra kedd 4. óra szaboe@kistelekiiskola.hu
Gyuris Beáta csütörtök  1. óra kedd 3. óra gyurisbeata@kistelekiiskola.hu
Hegedűs Erika Eszter hétfő 5. óra kedd 4. óra hegeduse@kistelekiiskola.hu
Horváth Éva Mária kedd 4. óra kedd 4. óra horvathe@kistelekiiskola.hu
Horváth Katalin csütörtök  5. óra hétfő 4. óra horvath.katalin@kistelekiiskola.hu
Jánosi Adél Yvnáth csütörtök  2. óra hétfő 2. óra janosia@kistelekiiskola.hu
Jójártné Szabados Dominika péntek 4. óra péntek 4. óra szdom@kistelekiiskola.hu
Kálmánné Tóth Edit szerda 6. óra szerda 6. óra knedit@kistelekiiskola.hu
Kasza Anikó kedd 4. óra kedd 4. óra kaszaa@kistelekiiskola.hu
Kasza Barbara kedd 5. óra kedd 5. óra kaszab@kistelekiiskola.hu
Kecskeméti-Kovács Erika hétfő 3. óra hétfő 3. óra kkerika@kistelekiiskola.hu
Kelemen Zita Ilona kedd 3. óra kedd 3. óra kelemenz@kistelekiiskola.hu
Kis-Pál Gabriella kedd 3. óra hétfő 3. óra kispalg@kistelekiiskola.hu
Kiss Imre kedd 2. óra kedd 2. óra kissi@kistelekiiskola.hu
Kovács Katalin szerda 3. óra szerda 3. óra kovacsk@kistelekiiskola.hu
Kozma Attila Gyula kedd 3. óra kedd 3. óra kozmaa@kistelekiiskola.hu
Kozma-Fridrik Péter Zsolt csütörtök  3. óra csütörtök 3. óra kozmaf@kistelekiiskola.hu
Kővágó Andrea szerda 4. óra szerda 4. óra kovagoa@kistelekiiskola.hu
Krizsán Péter Sándorné szerda 4. óra szerda 4. óra krizsanp@kistelekiiskola.hu
Ménesiné Molnár Erika kedd 7. óra kedd 7. óra molnare@kistelekiiskola.hu
Mészáros Orsolya kedd 2. óra hétfő  2. óra morsolya@kistelekiiskola.hu
Mihálffy Katalin Klára péntek 4. óra szerda 5. óra mkati@kistelekiiskola.hu
Molnár Katalin hétfő 7. óra kedd 6. óra molnark@kistelekiiskola.hu
Nemet Konc Éva kedd 3. óra csütörtök 6. óra evakonc@kistelekiiskola.hu
Nikolényi István péntek 3. óra szerda 4. óra nistvan@kistelekiiksola.hu
Pappné Guba Éva hétfő 7. óra hétfő  7. óra pappne@kistelekiiskola.hu
  csütörtök  1. óra csütörtök 1. óra  
Prokai Panna csütörtök  3. óra csütörtök 3. óra prokaipanna@kistelekiiskola.hu
Rajczi Cecília kedd 6. óra kedd 6. óra cecilia.rajczi@kistelekiiskola.hu
Rapcsák Anikó csütörtök  4. óra csütörtök 4. óra rapcsaka@kistelekiiskola.hu
Szabó Katalin hétfő 4. óra hétfő 4. óra szabkat@kistelekiiskola.hu
Szabó Zoltánné hétfő 2. óra szerda 5. óra szaboz@kistelekiiskola.hu
Széll Tünde hétfő 4. óra hétfő 4. óra sztunde@kistelekiiskola.hu
Széplaki Szintia szerda 5. óra szerda 5. óra szeplaki.szintia@kistelekiiskola.hu
Tápai-Turi Adrienn szerda 5. óra szerda 5. óra tapaia@kistelekiiskola.hu
Tarnay Attila András szerda 5. óra szerda 5. óra tarnaya@kistelekiiskola.hu
Tóth Éva Edit hétfő 3. óra kedd 5. óra totheva@kistelekiiskola.hu
Tóth Mária hétfő 1. óra hétfő 1. óra tmaria@kistelekiiskola.hu
Tölgyi Gyula péntek 4. óra péntek 4. óra tolgyigy@kistelekiiskola.hu
Veres Zsuzsanna hétfő 6. óra hétfő 6. óra vereszsuzsi@kistelekiiskola.hu

Tanítási órák rendje:

1. óra     7:55 – 8:40

2. óra     9:00 – 9:45

3. óra     10:00 – 10:45

4. óra     11:00 – 11:45

5. óra     12:00 – 12:45

6. óra     12:50 – 13:35

7. óra     14:00 – 14:45

8. óra     14:45 – 15:30