Fogadóórák

Pedagógus A hét B hét e-mail cím
Ambrusné Zsemberi Mónika hétfő 7. óra hétfő 7. óra zsemberi@kistelekiiskola.hu
Bakáné Szabó Zsuzsanna csütörtök 3. óra hétfő 4. óra szabozs@kistelekiiskola.hu
Bíróné Füle Zsuzsanna szerda 6. óra kedd 5. óra fulezs@kistelekiiskola.hu
Bodor Győző Péterné hétfő 3. óra hétfő 3. óra bodorgy@kistelekiiskola.hu
Borsikné Szabó Ildikó csütörtök 4. óra csütörtök 4. óra szaboi@kistelekiiskola.hu
Csáki Cintia hétfő 5. óra hétfő 5. óra csakic@kistelekiiskola.hu
Csányi József csütörtök 2. óra csütörtök 3. óra csanyij@kistelekiiskola.hu
Csekő Izabella hétfő 6. óra hétfő 6. óra csekoizabella@kistelekiiskola.hu
Csikós Zoltán kedd 4. óra csütörtök 5. óra csikoszoltan@kistelekiiskola.hu
Dancsokné Szűcs Mónika hétfő 4. óra kedd 3. óra szucsm@kistelekiiskola.hu
Dobcsányiné Rehák Rózsa szerda 5. óra kedd 3. óra rehakr@kistelekiiskola.hu
Domonicsné Mucsi Krisztina hétfő 5. óra hétfő 5. óra mucsik@kistelekiiskola.hu
dr. Csejtei Zoltánné szerda 3. óra hétfő 5. óra csejteiz@kistelekiiskola.hu
Faragó Ágnes csütörtök 4. óra csütörtök 4. óra faragoa@kistelekiiskola.hu
Frányó Judit hétfő 2. óra csütörtök 2. óra franyoj@kistelekiiskola.hu
Gyöngyösi Mária kedd 3. óra kedd 3. óra gymaria@kistelekiiskola.hu
Györgydeákné Szabó Edina szerda 3. óra szerda 3. óra szaboe@kistelekiiskola.hu
Gyuris Beáta hétfő 4. óra hétfő 5. óra gyurisbeata@kistelekiiskola.hu
Hegedűs Erika kedd 4. óra szerda 3. óra hegeduse@kistelekiiskola.hu
Horváth Éva hétfő 5. óra hétfő 5. óra horvathe@kistelekiiskola.hu
Horváth Katalin hétfő 5. óra hétfő 5. óra horvath.katalin@kistelekiiskola.hu
Jánosi Adél hétfő 2. óra kedd 1. óra janosia@kistelekiiskola.hu
Jójártné Szabados Dominika kedd 5. óra kedd 5. óra szdom@kistelekiiskola.hu
Kálmánné Tóth Edit csütörtök 4. óra csütörtök 4. óra knedit@kistelekiiskola.hu
Kasza Anikó péntek 5. óra péntek 5. óra kaszaa@kistelekiiskola.hu
Kasza Barbara szerda 4. óra szerda 4. óra kaszab@kistelekiiskola.hu
Kecskeméti-Kovács Erika hétfő 5. óra hétfő 5. óra kkerika@kistelekiiskola.hu
Kelemen Zita szerda 1. óra kedd 4. óra kelemenz@kistelekiiskola.hu
Kis-Pál Gabriella kedd 5. óra csütörtök 4. óra kispalg@kistelekiiskola.hu
Kiss Imre kedd 5. óra kedd 5. óra kissi@kistelekiiskola.hu
Kovács Katalin csütörtök 3. óra csütörtök 3. óra kovacsk@kistelekiiskola.hu
Kozma Attila csütörtök 5. óra péntek 2. óra kozmaa@kistelekiiskola.hu
Kővágó Andrea péntek 4. óra csütörtök 2. óra kovagoa@kistelekiiskola.hu
Krizsán Péter Sándorné hétfő 3. óra hétfő 4. óra krizsanp@kistelekiiskola.hu
Ménesiné Molnár Erika csütörtök 4. óra csütörtök 4. óra molnare@kistelekiiskola.hu
Mészáros Orsolya csütörtök 2. óra csütörtök 6. óra morsolya@kistelekiiskola.hu
Mihálffy Katalin csütörtök 3. óra hétfő 5. óra mkati@kistelekiiskola.hu
Molnár Katalin csütörtök 6. óra csütörtök 6. óra molnark@kistelekiiskola.hu
Nemet Konc Éva csütörtök 5. óra csütörtök 5. óra evakonc@kistelekiiskola.hu
Nikolényi István csütörtök 3. óra hétfő 4. óra nistvan@kistelekiiksola.hu
Pappné Guba Éva hétfő 7. óra hétfő 7. óra pappne@kistelekiiskola.hu
  csütörtök 8:00-9:00 csütörtök 8:00-9:00  
Prokai Panna péntek 1. óra péntek 1. óra prokaipanna@kistelekiiskola.hu
Rapcsák Anikó péntek 13:00-14:00 péntek 13:00-14:00 rapcsaka@kistelekiiskola.hu
Sándorné Lajkó Gabriella kedd 3. óra csütörtök 4. óra lajkog@kistelekiiskola.hu
Sebők Ilona péntek 3. óra péntek 3. óra seboki@kistelekiiskola.hu
Szabó Katalin hétfő 11:45-12:30 hétfő 11:45-12:30 szabkat@kistelekiiskola.hu
Szabó Zoltánné hétfő 2. óra kedd 2. óra szaboz@kistelekiiskola.hu
Széll Tünde kedd 5. óra kedd 5. óra sztunde@kistelekiiskola.hu
Tápai-Turi Adrienn kedd 2. óra kedd 2. óra tapaia@kistelekiiskola.hu
Tarnay Attila szerda 4. óra kedd 6. óra tarnaya@kistelekiiskola.hu
Tóth Éva kedd 1. óra kedd 6. óra totheva@kistelekiiskola.hu
Tóth Mária kedd 3. óra kedd 3. óra tmaria@kistelekiiskola.hu
Tölgyi Gyula csütörtök 5. óra csütörtök 5. óra tolgyigy@kistelekiiskola.hu
Veres Zsuzsanna hétfő 5. óra péntek 5. óra vereszsuzsi@kistelekiiskola.hu

 

Tanítási órák rendje:

1. óra     7:55 – 8:40

2. óra     9:00 – 9:45

3. óra     10:00 – 10:45

4. óra     11:00 – 11:45

5. óra     12:00 – 12:45

6. óra     12:50 – 13:35

7. óra     14:00 – 14:45

8. óra     14:45 – 15:30