Fogadóórák

Pedagógus A hét B hét
Ambrusné Zsemberi Mónika csütörtök 9:00-9:45 csütörtök 9:00-9:45
Bakáné Szabó Zsuzsanna csütörtök 11:00-11:45 péntek 12:00-12:45
Balasi László Pálné szerda 9:00-9:45 szerda 9:00-9:45
Barna Andrásné csütörtök 10:00-10:45 péntek 10:00-10:45
Bíróné Füle Zsuzsanna péntek 10:00-10:45 csütörtök 11:00-11:45
Bodor Győző Péterné péntek 10:00-10:45 péntek 10:00-10:45
Borsikné Szabó Ildikó hétfő 11:00-11:45 csütörtök 10:00-10:45
Bozsó Emese kedd 14:00-14:45 kedd 14:00-14:45
Bukor Csilla csütörtök 10:00-10:45 szerda 11:00-11:45
Burai Andrea szerda 9:00-9:45 szerda 9:00-9:45
Csáki Cintia péntek 10:00-10:45 péntek 10:00-10:45
Csányi József hétfő 12:00-12:45 szerda 11:00-11:45
Dancsokné Szűcs Mónika hétfő 12:00-12:45 hétfő 12:00-12:45
Dobcsányiné Rehák Rózsa csütörtök 10:00-10:45 szerda 12:50-13:35
Domonicsné Mucsi Krisztina kedd 11:00-11:45 kedd 11:00-11:45
dr. Csejtei Zoltánné szerda 12:00-12:45 szerda 12:00-12:45
Faragó Ágnes péntek 10:00-10:45 péntek 10:00-10:45
Fazekas Erika hétfő 12:50-13:35 hétfő 12:50-13:35
Frányó Judit péntek 10:00-10:45 hétfő 10:00-10:45
Gyöngyösi Mária hétfő 9:00-9:45 hétfő 9:00-9:45
Györgydeákné Szabó Edina hétfő 11:00-11:45 hétfő 11:00-11:45
Hegedűs Erika kedd 9:00-9:45 péntek 9:00-9:45
Hontiné Buknicz Margit csütörtök 10:00-10:45 csütörtök 10:00-10:45
Horváth Éva péntek 10:00-10:45 péntek 10:00-10:45
Huszka Istvánné szerda 11:00-11:45 szerda 11:00-11:45
Jobbágyné Vörös Ibolya szerda 11:00-11:45 szerda 11:00-11:45
Jánosi Adél kedd 9:00-9:45 kedd 9:00-9:45
Jójártné Szabados Dominika kedd 12:00-12:45 kedd 12:00-12:45
Kelemen Zita szerda 12:00-12:45 szerda 12:50-13:35
Kis-Pál Gabriella csütörtök 11:00-11:45 csütörtök 11:00-11:45
Kiss Imre kedd 10:00-10:45 kedd 10:00:10:45
Kovács Dénes
(Az Árpád Fejedelem Gimnáziumban)
kedd 12:00-13:00 kedd 12:00-13:00
Kozma Attila péntek 12:00-12:45 péntek 9:00-9:45
Kővágó Andrea péntek 11:45-12:00 péntek 11:45-12:00
Krizsán Péter Sándorné péntek 10:00-10:45 szerda 12:00-12:45
Ménesiné Molnár Erika szerda 9:00-9:45 szerda 9:00-9:45
Mészáros Orsolya péntek 9:00-9:45 kedd 10:00-10:45
Molnár Katalin hétfő 11:00-11:45 hétfő 11:00-11:45
Molnár Péter szerda 8:00-10:00 szerda 8:00-10:00
Nikolényi István péntek 7:55-8:40 péntek 7:55-8:40
Pappné Guba Éva hétfő 14:00-15:00 hétfő 14:00-15:00
  csütörtök 8:00-9:00 csütörtök 8:00-9:00
Pertics Piroska szerda 10:00-10:45 szerda 10:00:10:45
Pigniczki Erzsébet hétfő 12:00-12:45 hétfő 12:00-12:45
Rapcsák Anikó szerda 12:50-13:35 csütörtök 12:50:13:35
Sándorné Lajkó Gabriella szerda 10:00-10:45 szerda 10:00-10:45
Sebők Ilona csütörtök 11:00-11:45 csütörtök 11:00-11:45
Szabó Katalin szerda 11:00-11:45 szerda 11:00-11:45
Szabó Zoltánné szerda 9:00-9:45 csütörtök 10:00-10:45
Széll Tünde csütörtök 11:00-11:45 csütörtök 11:00-11:45
Tarnay Attila csütörtök 11:00-11:45 csütörtök 11:00-11:45
Tóth Éva hétfő 7:55-8:40 hétfő 9:00-9:45
Tóth Mária hétfő 10:00-10:45 hétfő 10:00-10:45
Tóthné Péter-Szabó Zita hétfő 10:00-:10:45 hétfő 10:00-10:45
Vass Terézia szerda 10:00-10:45 kedd 12:50-13:35
Vedelek Edina csütörtök 14:00-14:45 csütörtök 14:00-14:45
Virág Éva kedd 11:00-11:45 kedd 11:00-11:45

Tanítási órák rendje:

1. óra     7:55 – 8:40

2. óra     9:00 – 9:45

3. óra     10:00 – 10:45

4. óra     11:00 – 11:45

5. óra     12:00 – 12:45

6. óra     12:50 – 13:35

7. óra     14:00 – 14:45

8. óra     14:45 – 15:30