Tájékoztatás

Kedves Gyerekek és Szülők!

2020. június 2-án újra lehetőség van azok számára visszatérni az iskolába, akik előzetesen igényelték a felzárkóztatást illetve a felügyeletet.

Akik ezt igényelték, jöhetnek az iskolába, de külön visszajelzést erről egyesével nem kapnak!
A kialakult helyzetre való tekintettel kérjük, hogy az alábbi szabályokat MINDENKI MARADÉKTALANUL TARTSA BE!

KÉRJÜK A SZÜLŐKET, HOGY AZ ISKOLA UDVARÁRA ÉS ÉPÜLETÉBE MOST NE LÉPJENEK BE!

1. Az alsó tagozatosok csak a székelykaput használhatják reggel és délután is.
    A felsősök a Petőfi utca felőli bejáraton közelíthetik meg az udvart reggel és délután is.
  2. Az iskolába érkezés: kizárólag 8:00 órától,
    kivétel: a bejáró tanulók, akik busszal érkeznek (ők 7:30-tól bejöhetnek az iskola udvarára)
    Gyülekezés minden gyermek számára az udvaron! Az alsósoknak az alsós udvaron, a felsősöknek a felsős udvaron!
  3. A gyerekek az épületbe kézfertőtlenítés után léphetnek be, melyhez a kézfertőtlenítőt az iskola biztosítja.
  4. A nap folyamán a kiscsoportos felzárkóztatás és felügyeletet beosztását a tanulók érkezéskor tudják meg.
    Kérjük az alsós diákok hozzák magukkal a magyar, matematika és környezet felszerelésüket, tolltartójukat.
    A felső tagozatos diákok hozzák magukkal a magyar, matematika, angol felszerelésüket és szövegértés feladatgyűjteményüket, tolltartót, matematika szerkesztő eszközöket.
  5. Váltócipő kötelező az épületben! Tiszta váltócipőt mindenki hozzon magával!
  6. Akik felügyelettel mennek haza, azoktól kérjük, hogy írásban küldjék el gyermekükkel, ki és hány órakor jön a gyermekért! A kért időpontra a gyermeket a székelykapuhoz kísérjük!

Nincs lehetőség napi szinten módosításokra, minden ilyen szándékot kérjük legalább egy héttel előre jelezni!
Bármi felmerülő problémát e-mail-ben  jelezzenek az iskola címén:
kistelekiiskola@gmail.com
Beteg, köhögő, lázas gyereket ne hozzanak iskolába!
A szükséges higiéniai szabályok betartásáról az iskola gondoskodik.
Köszönjük együttműködésüket!