Igényfelmérés felügyeletre és felzárkóztatásra

Tisztelt Szülők!

Tájékoztatjuk Önöket, hogy a 2019/20-as tanév 2020. június 15-én zárul.
A tanév végéig érvényben marad a tantermen kívüli digitális oktatási rend.

Intézményünkben 2020. június 2. és 2020. június 26. között igény esetén kis csoportokban szervezett gyermekfelügyeletet biztosítunk munkanapokon 8:00-tól 16:00-ig, az érvényben lévő járványügyi szabályok szigorú betartásával.
A gyermekfelügyeletre jelentkezés online formában történik. A felügyelet alatt étkezés igényelhető, tízórai, ebéd és uzsonna. (díjköteles)

2020. június 2. 2020. június 15. között lehetőséget biztosítunk a digitális tanrendből fakadó felzárkóztatásra is.

Jelentkezési határidő: 2020. május 26. kedd 9 óra

Aki a felületen nem tudja igényét továbbítani, az a  kistelekiiskola@gmail.com címen jelentkezhet a következő adatok pontos megadásával: gyermek neve, osztálya, szülő neve és telefonszáma, az érintett napok, felügyelet vagy felzárkóztatás, étkezés (tízórai, ebéd, uzsonna), valamint , hogy gyermeke egyedül vagy csak kísérővel mehet haza.

Online felület az igénylések leadásához:

Az oldalra a gyermek iskolai webmail fiókjának azonosítójával és jelszavával lehetséges belépni! Technikai problémákkal keressék a rendszergazdát, Molnár Pétert, 06/209149514 telefonszámon!