Az Erzsébet Napközi-tábor programja

Kedves Gyerekek!

Az alábbi programokkal várunk benneteket az Erzsébet Napközi-táborban!

Gyülekező minden reggel 8.00 óra, zárás 16.00 óra! Kérjük, hogy a programnak és az időjárásnak megfelelő ruházatban gyertek, kisebb hátizsákot, innivalót hozzatok magatokkal!

I. turnus 06.24.-06.28.:

Kísérők: Csáki Cintia, Fazekas Erika, Kálmánné Tóth Edit, Burai Andrea, Bozsó Emese, Rapcsák Anikó, Molnár Katalin, Guba Zsófia

1-2. csoport:

hétfő
délelőtt: közösségépítés, csapatépítés, ráhangolódás, ismerkedés
délután: kézműves foglalkozás a múzeumnál

kedd
délelőtt: kirándulás a Péteri-tóhoz
délután: sportverseny, gyümölcssaláta készítés

szerda
fürdőlátogatás Kisteleken: 1-es csoport délelőtt, 2-es csoport délután
természeti értékeink, hulladékok újrahasznosítása, 1-es csoport délután, 2-es csoport délelőtt

csütörtök
egész napos kirándulás, Csongrád Vadnyugati Város, külön autóbusszal

péntek
délelőtt: táblajáték, kompetenciafejlesztés
délután: heti élménye feldolgozása, montázskészítés

3-4. csoport:

hétfő
délelőtt: közösségépítés, csapatépítés, ráhangolódás, ismerkedés
délután: sportverseny, gyümölcssaláta készítés

kedd
délelőtt: táblajáték, kompetenciafejlesztés
délután: kirándulás a Péteri-tóhoz

szerda
délelőtt: természeti értékek, hulladékok újrahasznosítása
délután: kézműves foglalkozás a múzeumban

csütörtök
egész napos kirándulás, Csongrád Vadnyugati Város, külön autóbusszal

péntek
fürdőlátogatás Kisteleken: 3-as csoport délelőtt, 4-es csoport délután
heti élménye feldolgozása, montázskészítés, 3-as csoport délután, 4-es csoport délután

II. turnus 07.01.-07.05.:

Kísérők: Csáki Cintia, Fazekas Erika, Kálmánné Tóth Edit, Bozsó Emese, Burai Andrea, Rapcsák Anikó, Molnár Katalin, Györgydeákné Szabó Edina

1-2. csoport:

hétfő
délelőtt: közösségépítés, csapatépítés, ráhangolódás, ismerkedés
délután: kézműves foglalkozás a múzeumnál

kedd
délelőtt: kirándulás a Fehér-tóhoz
délután: sportverseny, gyümölcssaláta készítés

szerda
fürdőlátogatás Kisteleken: 1-es csoport délelőtt, 2-es csoport délután
természeti értékeink, hulladékok újrahasznosítása, 1-es csoport délután, 2-es csoport délelőtt

csütörtök
egész napos kirándulás, Szarvasi Arborétum, Mini-Magyarország, külön autóbusszal

péntek
délelőtt: táblajáték, kompetenciafejlesztés
délután: heti élménye feldolgozása, montázskészítés

3-4. csoport:

hétfő
délelőtt: közösségépítés, csapatépítés, ráhangolódás, ismerkedés
délután: sportverseny, gyümölcssaláta készítés

kedd
délelőtt: táblajáték, kompetenciafejlesztés
délután: kirándulás a Fehér-tóhoz

szerda
délelőtt: természeti értékek, hulladékok újrahasznosítása
délután: kézműves foglalkozás a múzeumban

csütörtök
egész napos kirándulás, Szarvasi Arborétum, Mini-Magyarország, külön autóbusszal

péntek
fürdőlátogatás Kisteleken: 3-as csoport délelőtt, 4-es csoport délután
heti élménye feldolgozása, montázskészítés 3-as csoport délután, 4-es csoport délelőtt