Karácsonyi várakozás

A téli szünet előtti utolsó napokban ünneplőbe öltöztettük a lelkünket.

December 19-én reggel meggyújtottuk az adventi koszorú negyedik gyertyáját.  Iskolánk tanulói megtekintették a hittanosok Betlehemes műsorát. A pásztorjáték és a kisded születését váró királyok jelenete ismét lenyűgözte a közönséget.

Kedden a Kisteleki Alapfokú Művészeti Iskola fiatal növendékei adtak nagyszabású koncertet tanulóinknak. A hagyományoknak megfelelően minden tanszak bemutatkozott ezen az eseményen.

Iskolánk 4. évfolyamos tanulói meghitt pillanatokat szereztek nekünk, amikor elénk varázsolták a színpadon Andersen A kis gyufaárus lány történetét. Szerdán délelőtt beköltözött a Klebelsberg Művelődési Központ nagytermébe a szeretet. Könnyeket csalt szemünkbe a kicsik színpadi teljesítménye. Hatalmas lelkesedéssel énekeltek, táncoltak a közönségnek. Köszönjük nekik és a felkészítő tanító néniknek, Rapcsák Anikónak, Dancsokné Szűcs Mónikának, Széll Tündének és Szabó Katalinnak. Köszönet a technikai segítségért Szaszkó Péternek.