Városi elismerésben részesültek iskolánk tanulói

Iskolán tanulói érmeket és okleveleket kaptak a 2014-es esztendőben mutatott kiemelkedő sporteredményeikért az évzáró kisteleki közmeghallgatáson.

A Klebelsberg Művelődési Központban november 28-án megtartott közmeghallgatás első napirendi pontjaként a 2014-es sportdíjak átadására került sor.

A város sportdíjait Nagy Sándor polgármester és Horváth János alpolgármester adtak át a díjazottaknak.

Iskolánk díjazottjai:

2014 év Legjobb Ifjúsági Sportolója
Darabont János

A Kisteleki Sportegylet Birkózó Szakosztályának tagja, aki a Kisteleki Általános Iskola színeiben Országos diákolimpián ezüstérmet szerzett.

Sárosi Róbert és Tóth Emília

A versenytáncos pár a Kisteleki Általános Iskola színeiben versenyezve nyerték meg az először megrendezett Versenytáncok Diákolimpiájának standard és latin kategóriájának versenyét.

Kistelek Városi Sportdíj 2014
III. korcsoportos leány kézilabda csapat

A Diákolimpián országos döntőn elért VII. helyezésért

Tiricz Marianna, Jeremiás Jázmin, Gyöngyösi Fanni, Katona Nóra, Kismárton Beatrix, Rabi Tímea, Balog Jázmin, Papp Kitti, Nemes Nagy Kitti