Jótékonysági bál – Köszönetnyilvánítás

A Kisteleki Általános Iskola és Kollégium Szülői Munkaközössége és vezetése tájékoztatja az érintetteket, hogy a 2023. április 1-jén megrendezett Jótékonysági bál a következő eredménnyel zárult.

Az 1.768.200.- Ft bevételt az udvari játékok felújítására használjuk fel.

A szervezők tisztelettel köszönik minden segítőnek, közreműködőnek, támogatónak, báli résztvevőnek, szülői munkaközösségi tagnak az önzetlen segítséget és a nagylelkű felajánlásokat!

A vacsorát készítette: Bali 23 Étterem (Üllés)

A szervezésben és lebonyolításban legfőbb segítőink voltak: Rácz Zoltánné Bukor Anita, Tisza Gabriella, Gyöngyösi Mária, Ménesiné Molnár Erika.

A díszítésben nagy szerepet vállalt Túri Debóra, Pölös Petra és Viki virág & Dekor.

A helyszínt és a vacsora asztalokat, székeket biztosította: Kistelek Város Önkormányzata, Nagy Sándor Polgármester Úr.

A szállításban és pakolásban segítettek: Kistelek Város Önkormányzatának és a Klebelsberg Művelődési Központnak a dolgozói.

A hangosítást szervezte: Holota László.

A zenét szolgáltatta az Atlantic együttes

A fotókat készítette: Kiss-Czakó Imre

A műsoron fellépett

  • DIVERTIMENTO vonós együttes
  • 8.c osztály tanulói, osztályfőnök: Kis-Pál Gabriella
  • 7.b osztály tanulói, osztályfőnök: Molnár Katalin
  • Cseperedő Gyermekekért Egyesület tagjai
  • Naningo ütőegyüttes

A tombolatárgyakat felajánlotta: Probart Kft. – Bartucz Tibor Sándor,  Giliczéné Bea és családja, 6.a osztály Szülői munkaközössége, Mészárosné Paragi Mónika, Nagyné Lőrincz Anna, Menyhárt Eszter, Pannonlog Nemzetközi Kereskedelmi és Szállítmányozási Kft., Hungast Csoport-S-Food Gastronomy Kft, Kucsoráné Erzsi, Pataki Edina, Magmaplus Kisteleki Szolgáltató Kft, Papp Szilveszter, Gömöri Balázs, Szász Józsefné, Kis-Pál Gabriella, Ibolya Drogéria, 4.c osztály Szülői munkaközössége, Gyenge-Kovács Erika és családja, Zefír Cukrászda, Vargáné Szűcs Beáta, Ménesiné Molnár Erika, Bekő Gyula és Lőcsei Klára, Bukor Csilla, Rozsnyai Erzsébet, Belányi Autószervíz, Mátyás Zoltán, Farsang Erika, Bodor Zsuzsanna, Kauczki Gyöngyi, Gyöngyösi Sándor, Harmath és Társai Kft., Matkóné Kata, C-Univerzál Kft., Fordítás Borszaküzlet, Túri Debóra, Rácz Zoltánné Bukor Anita, Csonkáné Fojta Edina, Szani András, Budai Zsolt, Bitó Csaba, Lunkáné Simon Anita, Viktória Optika, Bakacsi Géza, Jaksa Anikó – Kreatív Fodrászműhely, Levendulatündér, Kálmánné Tóth Edit, Sári Anita, Nagyillés András, Kisteleki Alapfokú Művészeti Iskola, Forgóné Molnár Mária, Pigniczki Edit, K&H Bank Kisteleki Kirendeltsége, Dobcsányiné Rehák Rózsa, Kígyó Patika, Autó Centrál Kft., Harmath Sándorné, Dancsok Csaba és Szántó László, 7.a osztály Szülői munkaközössége, Pigniczki és Társa Bt, Kosztinné Vastag Andrea – Házépítők Áruháza, Délgazda Mezőgazdasági Szaküzlet – ifj. Bartucz Tibor, Sissy Szalon – Jakabné Simon Erzsébet, Nelima Kft., Dr. Pintér Mónika, Pálinkó Dávid, Kisteleki M+M Sajtgyártó Kft, Calivita – Kunstárné Irénke, Süli Brigitta, Fekete Viktória, Harmath Erika, Pammer Norbert, Gyöngyösi Mária, Sipka László, Kalmi Trafik, Molnár Zoltán, Lelkes Ökotanya, Olasz Csaba, Nemeskert Kft., Kovács Andrea, Kóbor-ló, Márton-Szatmári Mariann, Klímátneked Kft., Makai Tibor és családja, Kurucsai Tamás és családja, GÉ-Digital  Dental fogászat, Rigó klíma, Vitaminpont, Rabi-Málik Lívia Martina, Kisteleki Forrásvíz, Bozsó Zoltán és családja, Hegedűs Csaba és családja, Hegedűs ABC, Kézműves Varga Pékség, Sisák Magdolna, Bodor Zsuzsanna, Rigó Mihály és párja, Hajdú Norbert és családja, Dékány Virág, Lázár Virágbolt, Klári Virágüzlet, Onyx Pizzéria, Kiss-Czakó Imre, Czeglédy Tibor és családja, Pálma Cukrászda.

A tombolasorsolás fődíját a Vaffer Kft. ajánlotta fel.

 

Köszönjük a 400 fő báli résztvevőnek, a támogató jegyet vásárlóknak, a tombolatárgyak felajánlóinak, hogy hozzájárultak a bevétel növeléséhez.

 

Végül, de nem utolsó sorban köszönjük a lelkes munkát, a teremdíszítést és a hangulatos műsort a Kisteleki Általános Iskola tanulóinak, a fellépőknek és a szülői munkaközösség tagjainak.

 

 

 

                     Zeleiné Gazdag Petronella                                    Pappné Guba Éva

                                SZMK elnök                                               intézményvezető