Felhívás a Napközi Erzsébet-táborba való jelentkezésre

A Kisteleki Általános Iskola lehetőséget kapott, hogy Napközi Erzsébet-tábor pályázat keretében táboroztatási szolgáltatást szervezzen.

A táborok 2016. július 4. és július 29. között, heti turnusváltásban kerülnek megszervezésre. Egy turnus időtartama 5 nap, amely hétfőtől péntekig 8.00 és 16.00 óra között nyújt napközbeni foglalkozást a gyermekek számára.

A szervező iskolák a jelentkező és kiválasztott tanulók mellé 10 gyerekenként 1 kísérő tanárt biztosítanak.

A Kisteleki Általános Iskola komplex élménytáborok szervezését kívánja megvalósítani, amelyek az alábbi elemeket tartalmazzák:

– Sport, egészséges életmód
– Iskola és környezet szépítése
– Környezettudatosság, természeti értékeink
– Művészeti nevelés, kulturális örökségeink, hagyományőrzés, kézművesség
– Önismeret, közösségépítés, kompetenciafejlesztés
– Külső buszos kirándulás

A tábor ideje alatt napi négyszeri étkezést biztosítunk a gyerekek számára. A tábor költségét a pályázat finanszírozza, a tanulók számára csupán jelképes, 100 Ft/hét hozzájárulást kell fizetni.

Kérjük a Tisztelt Szülőket, érdeklődjenek a Kisteleki Általános Iskolában, illetve jelezzenek a tanulóknak adott igényfelmérő lapon.

Sajnos nagyon rövid idő áll rendelkezésre a pályázat elkészítésére, ezért nagyon fontos lenne a gyors visszajelzés, legkésőbb 2016. június 2-ig!

Köszönettel:

Pappné Guba Éva