12 év feletti tanulók iskolai COVID oltása

Tisztelt Szülők!

Kérem, hogy a 12 év feletti gyermeket nevelő szülők olvassák el a csatolt tájékoztatónkat.
Az idő rövidsége és az egyszerűbb kommunikáció érdekében aki kéri gyermeke számára az oltást, csak az jelezzen vissza 2021. augusztus 25-én 16:00 óráig e-mailben a kistelekiiskola@gmail.com címen. Számukra a jelentkezési lap és a hozzájáruló nyilatkozat kitöltése kötelező! Augusztus 24-én délelőtt a nyomtatványok kinyomtatásában tudunk segítséget nyújtani.
Az e-mail-ben a tanuló neve és a 2021-2022-es tanévben lévő osztálya szerepeljen.
Mivel minden 12 év feletti tanulónak ki kell töltenie a jelentkezési lapot, aki nem kéri valamilyen okból az oltást azoknak jelenleg nincs teendője, a tanévnyitón fogjuk a tanulóknak a jelentkezési lapot kiosztani, amelyet szeptember 1-én várunk vissza.

Köszönjük megértésüket!
Az iskola vezetősége