Tanévkezdéssel kapcsolatos tudnivalók

Kedves Szülők és Gyerekek!

Nagyon várjuk már, hogy újra találkozhassunk!
Bízunk benne, hogy szeptembertől hagyományos módon kezdődhet el és folytatódhat is az új tanév.
Szeretettel várunk benneteket!

Néhány információ a közelgő új tanévvel kapcsolatosan.

A javítóvizsgák időpontja 2020. augusztus 26. (szerda) 9 óra, a pontos beosztásról minden érintettet írásban tájékoztattunk.

A tanévnyitó ünnepélyre 2020. augusztus 31-én (hétfőn) 17 órakor kerül sor. Megjelenés ünneplő öltözetben!

Első tanítási nap szeptember 1. (kedd), ezen a napon csak 12:00 óráig lesz tanítás, ebéd után haza lehet menni, de felügyeletet biztosítunk.
Szeptember 2-től már van napközi!

Iskolánk minden tanulója részére a tankönyvcsomag ingyenesnem kell semmilyen igazolást hozniuk! Az állam által előírtaknak megfelelően a tankönyvek egy része tartós tankönyv, melyek az iskola könyvtárának tulajdonát képezik.

A tankönyvcsomagok kiosztása a földszinti 19-es számú tanteremben történik az alábbi időpontokban:

augusztus 26.         szerda           15.00 és 19.00 óra között,

augusztus 27.         csütörtök     15.00 és 19.00 óra között,

augusztus 28.         péntek           15.00 és 19.00 óra között.

A könyvtári, tartós tankönyvek átadása/átvétele is ekkor fog megtörténni!

Kistelek, 2020. 08. 12.

Pappné Guba Éva