Tájékoztató a tanévnyitó ünnepségről

Tisztelt Szülők, Kedves Diákok!

A korábbi évektől eltérően idén a tanévnyitó ünnepségünket másként szervezzük.

A jelenlegi járványügyi helyzetet és az EMMI által közreadott intézkedési terv ajánlásait figyelembe véve a 2020/2021-es tanév tanévnyitó ünnepségét két különböző időpontban tartjuk meg iskolánk udvarán.

Az alsó tagozatosok számára az eredetileg tervezett időpontban 2020. augusztus 31-én (hétfőn) 17.00 órától.

A felső tagozatosok számára pedig az első tanítási napon, 2020. szeptember 1-én (kedden) reggel 8.00 órától. Ezen a napon nem kell ünneplő ruhában jönni a diákoknak, hiszen az osztályfőnöki órákkal folytatódik a napjuk.

Szülők részvétele csak az alsós ünnepségen engedélyezett korlátozott számban (1 tanulót csak egy szülő kísérjen!). Kérjük, hogy csak a kijelölt helyen tartózkodjanak az ünnepség alatt.

Az első tanítási napon négy osztályfőnöki órát tartunk, 12 órától az alsós és az 5-6 évfolyamokon napközis felügyeletet biztosítunk.

Intézményünkben az oktatást a járványügyi rendelkezések szigorú betartása mellett szervezzük meg, melynek részleteit az első tanítási napon ismertetjük a tanulókkal és elérhetővé fogjuk tenni a szülők számára is iskolánk honlapján.

Kérjük a kedves szülőket, hogy csak egészséges gyermeket engedjenek az iskolai közösségbe.

Megértésüket és odafigyelésüket köszönjük.

Pappné Guba Éva