Étkeztetés tájékoztatás

Tisztelt Szülők!

A mai napon megjelent polgármesteri közlemény alapján az alábbi tájékoztatást adom.

A gyermekétkeztetés (csak EBÉD) 2020. március 18. napjától szülők előzetes igényfelmérése alapján továbbra is biztosított saját ételhordóban történő elvitellel. Az étkezés iránti igényüket lehető legrövidebb időn belül az intézményekben telefonon vagy e-mail-ben kérjük jelezni. Az iskolában történő átvétel az épületen kívül a konyha bejáratánál történik.

Az ebéd átvételére 11-13 óra között van lehetőség.

Aki igényli, kérem mielőbb jelentkezzen az alábbi elérhetőségek egyikén:

Telefonszám: 62/259-233

E-mail: kistelekiiskola@gmail.com

Csak azok jelentkezzenek akik KÉRIK az ebéd biztosítását, a többieké természetesen a mai naptól lemondásra került.

Tantestületünk megkezdte a felkészülést a tantermen kívüli, digitális oktatásra, az ezzel kapcsolatos információkat folyamatosan közzé tesszük iskolánk honlapján, valamint az osztályfőnökök által működtetett osztály-csoportokban.

Szeretettel üdvözöljük minden tanítványunkat! Vigyázzanak magukra, egymásra!

Megértésüket köszönjük!

Köszönettel: