Karácsonyi projekthét

Hagyományosan december 13-án a karácsonyi vásárral kezdődött iskolánkban a karácsonyi projekthét. Minden osztály kreatív ötletekkel készült. Mint egy igazi vásárban, az aulában sok-sok csillogó karácsonyi kelléket lehetett megvásárolni. A 8. osztályosok hagyományosan a gasztronómiai élményt biztosították a vásár idején.

December 14-én szombaton kézműves és játéknapot tartottunk, így senkinek nem esett nehezére szombaton az iskolai tanítási órákon részt venni.

Hétfőtől szerdáig mézeskalács illata töltötte el az aulát, a gyerekek nyújtották, szaggatták a mézeskalács tésztát. Alig győzték kivárni, hogy kisüljön a sok finomság.

Csütörtökön délelőtt a Kisteleki Alapfokú Művészeti Iskola növendékei adtak koncertet iskolánk tanulóinak. Köszönjük, hogy szép műsorukkal színesítették a hét programját.

Az utolsó tanítási napon a hagyományoknak megfelelően diákjaink a templomban megtekintették a hittanos gyerekek Betlehemes játékát. Ekkor gyújtottuk meg az adventi koszorú negyedik gyertyáját.

Karácsonyi vásár

Szombati kézműves és játéknap