III. korcsoportos Kézilabda Diákolimpia Területi versenye

A Kézilabda Diákolimpia III. korcsoport körzeti versenyére 2018.03. 01-én a Kisteleki Városi Sportcsarnokban került sor. Az első mérkőzést a fiúk játszották. Az Algyői Fehér Ignác Általános Iskola csapata 25-11-re győzedelmeskedett a Munkácsy Mihály Katolikus Általános iskola növendékeivel szemben.

A második mérkőzést a lányok játszották. A kisteleki csapat az első félidőben még kissé bátortalanul játszott, ennek köszönhetően az algyői csapat nagyarányú vezetésre tett szert. A második félidőben viszont egymásra találtak a játékosok, és a végén egy nagyon jó mérkőzést játszott egymással a két csapat. Végül az Algyői Fehér Ignác Általános Iskola csapata győzedelmeskedett 21-13-ra, így ő jutott tovább a megyei versenyre.

A csapat tagjai:
Békési Maja