Megyei elsősegélynyújtó verseny

2017.05.25-én a Magyar Vöröskereszt szervezésében megyei elsősegélynyújtó versenyen vett részt iskolánk csapata, miután a mórahalmi területei versenyen első helyezést ért el.
A verseny Hódmezővásárhelyen a Bessenyei Ferenc Művelődési Központban és környékén zajlott, ahová a kisteleki önkormányzat buszával érkeztünk.
Ezt követően a gyönyörű városban tettünk egy sétát, majd elkezdődött a 11 izgalmas állomásból álló verseny. Elméleti és gyakorlati feladatok voltak, ahol rengeteget tanultunk.
Gyermek kategóriában 5 csapat indult, a versenyen mi a második helyet tudtuk magunknak megszerezni.

Csapatunk tagjai:
Mészáros Alexa Klaudia – csapatkapitány
Muhel Anna
Sejben Maja
Jenei Klaudia
Bánfi János Attila

Köszönjük a felkészítést Dobcsányiné Rehák Rózsa tanárnőnek és Sejben Viktornak, a kisteleki mentőállomás mentősének!

Mészáros Alexa Klaudia
Muhel Anna