Szüreti bál a Kisteleki Általános Iskolában

A második évfolyamos diákok verses, zenés, táncos, őszt idéző műsorával kezdődött október 28-án a hagyományos szüreti bál az iskolában. Az alsó tagozatosoknak a Klebelsberg Művelődési Központ nagytermében Szatmári Éva táncházat tartott. Minden gyereket megmozgatott. Az iskola aulájában kézműves foglalkozás várta a tanulókat. Szőhettek pókhálót, célba dobhattak gesztenyével, magvakat ragaszthattak, tornyot építhettek dióhéjból és kukoricacsutkából. Közben az iskola udvarán tököt görgethettek.
Az alsós mulatság után a felsősök vették birtokba az aulát. Bemelegítésként Gera Márta hívta táncolni az ifjakat. Ezután estig tartott a buli.
A szülők finom szendvicseket, süteményeket és frissítő italokat szolgáltak fel az ebédlőben.

Köszönet minden segítőnek:
Szülői Munkaközösség