Intézményi Bozsik Tornán a járásbeli kis focisták

Kistelek, Balástya és Ópusztaszer legkisebb labdarúgóinak részvételével került sor az idei záró fesztiválra Ruzsán.

Összesen 220 fiatal labdarúgó, fiúk és lányok rúgták a bőrt és végeztek játékos feladatokat az április 28-án, szerdán, a Ruzsán megrendezésre kerülő Intézményi Bozsik Tornán.
02-bozsik_ruzsa_201604_019
A jó hangulatú programon mi másé, mint a grassroots-é és labdarúgásé volt a főszerep.
03-bozsik_ruzsa_201604_042
Az Intézményi Bozsik Tornasorozat idén is maximálisan elérte célját, Ópusztaszertől Röszkéig vettek rajta részt az iskolások, ráadásul ebben az esztendőben több településsel is bővültünk. Immár mintegy 450 gyermek van a körzeti programban, akik közül most azokat hozták el erre a záró fesztiválra az edzők, akik a legtöbbet edzettek a tanévben – mondta el portálunknak Kazi László körzetvezető, a rendezvény házigazdája.
04-bozsik_ruzsa_201604_001
A délutáni program végeztével nem csak a játék, hanem az ajándékok is jó kedvre derítették a kis focistákat, ugyanis az iskolások az egységes díjazásnak köszönhetően egy-egy csillogó MLSZ-es éremmel, karpánttal, csokival lettek gazdagabbak, míg az óvodások egy-egy labdát is kaptak ajándékba.
Forrás: