Tanévkezdéssel kapcsolatos információk

Kedves Gyerekek!

Gyorsan eltelt ez a nyár is, szeretettel várunk Benneteket ismét az iskolában!

Néhány információ a közelgő új tanévvel kapcsolatosan.

A javítóvizsgák időpontja 2024. augusztus 26. (hétfő) 9 óra. A pontos beosztásról minden érintettet írásban tájékoztattunk.

tanévnyitó ünnepélyre 2024. augusztus 30-án (pénteken) 17 órakor kerül sor. Megjelenés ünneplő öltözetben!

Első tanítási nap szeptember 2. (hétfő), ezen a napon csak 12:00 óráig lesz tanítás, ebéd után haza lehet menni, de felügyeletet biztosítunk.
Szeptember 3-tól már van napközi!

Iskolánk minden tanulója részére a tankönyvcsomag ingyenes – nem kell semmilyen igazolást hozniuk! Az állam által előírtaknak megfelelően a tankönyvek egy része tartós tankönyv, melyek az iskola könyvtárának tulajdonát képezik.

tankönyvcsomagok kiosztása a földszinti 19-es számú tanteremben történik az alábbi időpontokban:

augusztus 27.         kedd                15.00 és 18.00 óra között,

augusztus 28.         szerda             15.00 és 18.00 óra között,

augusztus 29.         csütörtök        15.00 és 18.00 óra között.

További kellemes, szép nyarat!

Kistelek, 2024. 08. 07.

Pappné Guba Éva