Sport kategória bejegyzései

Futsal Körzeti Bajnokság

2019.11.21-én került megrendezésre Algyőn körzetünk Futsal Bajoksága, ahol 4 csapat részvételével (Balástya, Algyő, Csengele, Kistelek) körmérkőzés során játszottak IV. korcsoportos fiú tanulóink.

A Kisteleki Általános Iskola csapat a dobogós III. helyezést hozta el.

Gratulálunk!
Testnevelők

Csapattagok:
1. Buknicz Bence
2. Czeigersmidt Dániel
3. Győri János
4. Takó Roland
5. Németh Máté
6. Tóth Tibor
7. Hegedűs Balázs
8. Perecz László
9. Hell Patrik
10. Juhász Márk
11. Szabó Donát

 

Körzeti mezei atlétikai futóverseny

2019.10.16-án került megrendezésre körzetünk mezei atlétikai futóversenye 200 fő részvételével,melynek helyszíne a kisteleki vásártér volt.

Szép napos időben ideális feltételek mellett 5 iskola képviseltette magát:  Algyői Fehér Ignác Általános Iskola, Csengelei Általános Iskola, Munkácsy Mihály Katolikus Általános Iskola Balástya, Pallavicini Sándor Általános Iskola Sándorfalva, Kisteleki Általános Iskola és Kollégium

Tanulóink eredményei csapatban:

Fiú
I. Korcsoport: 2. helyezett – Szabó Oszkár, Pigler Marcell, Sipter Dominik, Papp Zsombor, Somodi Bence

II. Korcsoport: 1. helyezett – Hévízi Barnabás (1. hely egyéniben), Szolnoki Áron (3. hely egyéniben), Sejben Zalán, Böröcz Botond, Bárdos Botond

III. Korcsoport: 3. helyezett – Nagy Kristóf, Jéga-Szabó Zsombor, Nagy Csanád, Nagy Vilmos, Molnár Bendegúz

IV. Korcsoport: 1. helyezett – Csonka Bende, Győri János, Huszka Zoltán, Ambrus Előd, Pap Levente, Kiss János Viktor, Hell Patrik, Hegedűs Balázs

Leány
I. Korcsoport: 1. helyezett – Tóth-Andor Mira (2. hely egyéniben), Fülöp Nelli (3.), Tóth Jázmin, Magyar Malka, Kovács Laura

II. Korcsoport: 2.helyezett – Gera Judit, Kovács Boglárka, Dékány Cintia, Gilicze Regina, Békési Laura, Bálint Zsófi

III. Korcsoport: 2. helyezett – Rácz Klaudia (2. hely egyéniben), Góra Csilla, Rácz Emma, Domonics Nóra, Hell Amanda, Buknicz Hédi, Csonka Bíbor, Pigniczki Dóra ,Bálint Janka

IV. Korcsoport: 1. helyezett – Csillag Noémi (1.), Szabó Viktória (2.), Kecskeméti Jázmin (3.), Békési Maja, Czifra Eszter, Horváth Fruzsina, Abonyi Csenge, Somodi Nadja, Sisák Dorka

Gratulálunk a résztvevőknek és a továbbjutott csapatoknak!
Testnevelők

Pick utcai futóverseny

Iskolánk ismét részt vett a Pick utcai futóversenyén közel 80 fővel. A nem szegedi iskolák közül ezzel a létszám nevezéssel 1. helyen végzett!
Köszönjük a gyermekek részvételét, a szülők segítségét!

Ki a mester két keréken?

 A Csongrád Megyei Rendőrkapitányság 2019. 05. 11-én megyei kerékpáros ügyességi versenyt rendezett Szegeden “Ki a mester két keréken?” címmel. Iskolánkat négy tanuló képviselte: Burány Petra 5.b, Jéga-Szabó Zsombor 5.a, Szép Dániel 5.a, Muhari Abigél 5.a.
Jéga-Szabó Zsombor második helyezést ért el.
Gratulálunk a versenyzőknek.