Fogadóórák

Pedagógus Fogadóóra
A hét B hét
Ambrusné Zsemberi Mónika csütörtök 10:00 – 10:45 csütörtök 10:00 – 10:45
Bakáné Szabó Zsuzsanna hétfő 9:00 – 9:45 hétfő 9:00 – 9:45
Balasi László Pálné szerda 12:00 – 12:45 szerda 12:00 – 12:45
Barna Andrásné hétfő 11:00 – 11:45 hétfő 11:00 – 11:45
Becseiné Ráti Zsuzsanna hétfő 9:00 – 9:45 hétfő 9:00 – 9:45
Bodor Győző Péterné hétfő 9:00 – 9:45 hétfő 9:00 – 9:45
Borsikné Szabó Ildikó péntek 11:00 – 11:45 péntek 11:00 – 11:45
Bukor Csilla péntek 10:00 – 10:45 péntek 10:00 – 10:45
Csányi József szerda 12:00 – 12:45 szerda 12:00 – 12:45
dr. Csejtei Zoltánné szerda 12:55 – 13:40 szerda 12:55 – 13:40
Dancsokné Szűcs Mónika péntek 12:00 – 12:45 péntek 12:00 – 12:45
Dobcsányiné Rehák Rózsa csütörtök 9:00 – 9:45 csütörtök 9:00 – 9:45
Domonicsné Mucsi Krisztina kedd 10:00 – 10:45 kedd 10:00 – 10:45
Faragó Ágnes szerda 10:00 – 10:45 szerda 9:00 – 9:45
Frányó Judit csütörtök 9:00 – 9:45 csütörtök 9:00 – 9:45
Gyöngyösi Mária hétfő 9:00 – 9:45 hétfő 9:00 – 9:45
Györgydeákné Szabó Edina Borbála hétfő 10:00 – 10:45 szerda 13:50 – 14:35
Hegedűs Erika Eszter szerda 11:00 – 11:45 szerda 11:00 – 11:45
Hontiné Buknicz Margit hétfő 12:55 – 13:40 hétfő 12:55 – 13:40
Horváth Éva Mária szerda 11:00 – 11:45 szerda 11:00 – 11:45
Huszka Istvánné kedd 10:00 – 10:45 kedd 10:00 – 10:45
Jobbágyné Vörös Ibolya Anna hétfő 9:00 – 9:45 hétfő 9:00 – 9:45
Jójártné Szabados Dominika Andrea hétfő 9:00 – 9:45 hétfő 9:00 – 9:45
Kálmánné Tóth Edit csütörtök 11:00 – 11:45 csütörtök 11:00 – 11:45
Kamondi Erika szerda 12:00 – 12:45 szerda 12:00 – 12:45
Kasza Barbara hétfő 10:00 – 10:45 hétfő 10:00 – 10:45
Kelemen Zita Ilona hétfő 7:55 – 8:40 hétfő 7:55 – 8:40
Kis-Pál Gabriella hétfő 11:00 – 11:45 hétfő 11:00 – 11:45
Kiss Imre szerda 11:00 – 11:45 szerda 11:00 – 11:45
Kovács Dénes szerda 14:45 – 15:30 szerda 14:45 – 15:30
Kozma Attila Gyula kedd 11:00 – 11:45 péntek 11:00 – 11:45
Kővágó Andrea csütörtök 11:00 – 11:45 csütörtök 11:00 – 11:45
Krizsán Péter Sándorné hétfő 9:00 – 9:45 hétfő 9:00 – 9:45
Ménesiné Molnár Erika kedd 12:55 – 13:40 kedd 12:55 – 13:40
Mészáros Orsolya kedd 12:00 – 12:45 kedd 12:00 – 12:45
Molnár Péter szerda 9:00 – 9:45 szerda 9:00 – 9:45
Muhel Gábor kedd 11:00 – 11:45 kedd 11:00 – 11:45
Nikolényi István kedd 11:00 – 11:45 kedd 11:00 – 11:45
Ocskai Tímea Margit kedd 10:00 – 10:45 kedd 10:00 – 10:45
Pappné Guba Éva szerda 14:30 – 16:00 szerda 14:30 – 16:00
csütörtök 7:30 – 9:00 csütörtök 7:30 – 9:00
Papp Orsolya Ágnes szerda 12:00 – 12:45 szerda 12:00 – 12:45
Pertics Piroska szerda 7:55 – 8:40 szerda 7:55 – 8:40
Pigniczki Erzsébet csütörtök 10:00 – 10:45 csütörtök 10:00 – 10:45
Rapcsák Anikó péntek 12:00 – 12:45 péntek 12:00 – 12:45
Sándorné Lajkó Gabriella hétfő 11:00 – 11:45 hétfő 11:00 – 11:45
Sebők Ilona szerda 7:55 – 8:40 szerda 7:55 – 8:40
Szabó Katalin szerda 11:00 – 11:45 szerda 11:00 – 11:45
Szabó Zoltánné hétfő 12:00 – 12:45 hétfő 12:00 – 12:45
Széll Tünde csütörtök 9:00 – 9:45 csütörtök 9:00 – 9:45
Tarnay Attila András csütörtök 7:55 – 8:40 hétfő 12:00 – 12:45
Tóth Éva Edit kedd 11:00 – 11:45 kedd 11:00 – 11:45
Tóth Mária csütörtök 9:00 – 9:45 csütörtök 9:00 – 9:45
Tóthné Péter-Szabó Zita kedd 9:00 – 9:45 kedd 9:00 – 9:45
Tölgyi Gyula hétfő 11:00 – 11:45 hétfő 11:00 – 11:45
Vass Terézia hétfő 11:00 – 11:45 hétfő 11:00 – 11:45
Veres Márton kedd 10:00 – 10:45 csütörtök 10:00 – 10:45
Virág Éva hétfő 10:00 – 10:45 hétfő 10:00 – 10:45

Tanítási órák rendje:

1. óra     7:55 – 8:40

2. óra     9:00 – 9:45

3. óra     10:00 – 10:45

4. óra     11:00 – 11:45

5. óra     12:00 – 12:45

6. óra     12:55 – 13:40

7. óra     13:50 – 14:35

8. óra     14:45 – 15:30