Alapítványunk

A Kisteleki Általános Iskolát a Kistelek Város Tehetséges Gyermekeiért Alapítvány támogatja. Az alapítvány célja, az általános iskolai oktatás feltételeinek javítása, az intézmény eszközeinek pótlása, tanulóinak támogatása. Különös hangsúlyt helyez a hátrányos helyzetű tehetséges gyermekek támogatására a különböző tanulmányi, kulturális vagy sportversenyeken. Az iskolai rendezvények támogatása is kiemelt feladat. Rendszeresen támogatja a nyári táborokat, kirándulásokat, a tanulók év végi jutalmazását. Az alapítvány bevétele a különböző rendezvényekből, adományokból és jelentős részben a személyi jövedelemadó 1%-ának felajánlásából származik. Minden évben néhány 100 ezer forintból gazdálkodik. Köszönjük azon szülőknek, támogatóknak, kisteleki lakosoknak a segítséget, akik eddig is támogatták e szervezetet és továbbra is kérjük Önöket, hogy ilyen úton is támogassák a Kisteleki Általános Iskolát.

Kistelek Város Tehetséges Gyermekeiért Alapítvány

cím: 6760 Kistelek, Petőfi u. 9.

adószám: 18450204-1-06 számlaszám: 11735098-20045481