Farsang

Az általános iskolások minden év elején izgatottan várják a farsangi mulatságot. Idén sem volt ez másképpen. Az első és második osztályosok a hagyományoknak megfelelően egyéni jelmezben ropták a táncot a Rendezvényház színpadán. Megelevenedett sok-sok mesehős, különböző állatok színes forgataga jellemezte a kicsik produkcióját. Ezután a harmadik és negyedik osztályok színes, ötletes osztályprodukciókat mutattak be.  Volt humor, móka, kacagás. Láthattunk táncoló hópelyheket és hóembereket, vidám dalmatákat, ravasz rókákat, megelevenedtek a baromfiudvar lakói, bárányok énekeltek. Emojik ropták a táncot, sokszor váratlan átváltozásoknak lehettünk tanúi. Csillogó gyermekarcok töltötték be a termet. Ezután az aulában folytatódott a buli, az ebédlőben szendvicsek, sütemények, tea és üdítő várta a nebulókat.

A felső tagozatos diákok szintén a Rendezvényházban mutatták be táncaikat. A műsorszámokat  a Sztárban sztár produkció mintájára találták ki.  Itt sem hiányzott az előadásokból a humor, rengeteg ötlet színesítette az osztályok táncát. A bemutatók után fergeteges hangulatú bulit csaptak diákjaink az aulában.

Az ebédlőben a szülők által készített finomságokat fogyaszthatták a résztvevők.

Köszönjük minden segítőnek a munkáját!

Alsós képek:

Felsős képek: