Területi futsal bajnokság Kisteleken

2017. január 12-én került megrendezésre a Diáksport Szövetség által meghirdetett IV. korcsoportos Futsal bajnokság térségi fordulója Kisteleken, a Városi Sportcsarnokban. Az eseményen 4 iskola 10-10 fős csapattal képviseltette magát, ahol több színvonalas mérkőzést is láthatott a kilátogató közönség.

Eredmények:

1. mérkőzés: Algyő – Kistelek 1:2
  2. mérkőzés: Csengele – Balástya 3:2
  3. mérkőzés: Algyő – Balástya 4:5
  4. mérkőzés: Kistelek – Csengele 4:0
  5. mérkőzés: Algyő – Csengele 3:4
  6. mérkőzés: Kistelek – Balástya 5:1

Ezek alapján a következő helyezések születtek:

1. Kistelek
  2. Algyő
  3. Csengele
  4. Balástya

Így, tehát a Kisteleki Általános Iskola csapata jutott a 2017. január 16-án Makón megrendezésre kerülő Megyei fordulóba, ahol a szegedi Madách és a Csanytelek volt a fiúk ellenfele. Az első mérkőzésen megilletődött játékot mutatva 4-0-ra kikaptak a szegediektől. A második mérkőzésre egy más felfogású csapat ment a pályára, nagyot küzdve, és kétszer is vezetve (1-0 ; 2-1) kezükben volt a mérkőzés, ám az utolsó 3 percben két gólt is kaptak, így 2:3-ra kikaptak. Így, a torna 5. helyén végeztek.

Csapattagok:

• Bitó Balázs