Tanévkezdéssel kapcsolatos információk

Kedves Szülők!

A Kisteleki Általános Iskola és Kollégium ezúton tájékoztatja Önöket, hogy a tankönyvcsomagok átadására a következő időpontokban kerül sor:

augusztus 24.       csütörtök             14.00 és 19.00 óra között,

augusztus 25.       péntek                 14.00 és 19.00 óra között,

augusztus 28.       hétfő                    14.00 és 19.00 óra között.

Helyszín: az iskola földszinten található 19-es tanterme.

A tankönyvcsomag minden évfolyamon ingyenes, azonban az állam által előírtaknak megfelelően a tankönyvek egy része tartós tankönyv, melyek az iskola könyvtárának tulajdonát képezik.

Fizetni egyedül a harmadik évfolyamon fakultatív jelleggel igényelt angol nyelvkönyvért és a hozzá kapcsolódó munkafüzetért kell, összesen 3 580.- Ft-ot.

A javítóvizsgák időpontja: augusztus 28. és 29., erről minden érintettet levélben tájékoztatunk!

A 2017/2018-as tanév tanévnyitó ünnepségét 2017. augusztus 31-én (csütörtökön), 17.00 órakor tartjuk az iskola udvarán.

Első tanítási nap: 2017. szeptember 1., péntek.

Ezen a napon étkezést az előzetes igényeknek megfelelően biztosítunk, napközi azonban nem lesz.  A gyermekek felügyeletét természetesen 16 óráig biztosítjuk.

Addig is jó pihenést Mindenkinek!

Pappné Guba Éva