Nyertes videót készítettek a Kisteleki Általános Iskola diákjai

A Kisteleki Általános Iskola is tagja a Vodafone Magyarország Alapítvány által létrehozott Digitális Iskola Programnak.
Az alapítvány meghirdetett egy videópályázatot “Egy nap az iskolában” címmel, amelyben egy rövid videóban kellett bemutatni az iskolában zajló életet.
A videót az iskola 7.C osztály egyik informatika csoportja készítette;
felkészítő tanáruk: Kovács Dénes.
A 21 induló iskolából 3 győztest választottak ki (azonos helyezéssel), de a győztes lista első helyén Kistelek szerepelt!
A videó valószínűleg az egyedi kamerázás miatt nyerte el a zsűri elismerését, ugyanis a diákok a testükre rögzített tabletekkel rögzítették az egyik iskolai napjuk minden percét.
A vágás igen nehéz volt, mivel a 6 órányi nyersanyagot 2 percre kellett összesűríteni, amely a videó sebességében is tükröződik – érdemes többször megnézni… 🙂