Megyei Játékos Sportvetélkedő Szegeden

2017. január 27-én került megrendezésre az I. és II. korcsoportos gyermekek számára, a Diáksport Szövetség által meghirdetett megyei Játékos Sportvetélkedő. A Kisteleki Általános Iskola és Kollégium csapata mellett még öt csapat képviseltette magát a színvonalas eseményen. A versenyfeladatok szórakoztatóak és izgalmasak voltak, a gyerekek is nagyon élvezték a játékokat. A versenyre való felkészülésben az iskolánk több mint 30 tanulója vett részt, akik közül a végső megmérettetésen 17-en lehettek ott. A csapat végül a hatodik helyen zárta a versenyt kellemesen elfáradva, élményekkel és tapasztalatokkal telve.

Csapattagok:

• Buknicz Bence
  • Jójárt Lotti Lili
  • Katona Szilvia
  • Kiss Attila Roland
  • Magyar Blanka Tímea
  • Góra Csilla
  • Perecz László
  • Rácz Emma
  • Nagy Csanád László
  • Borka Lara
  • Dékány Patrik Szebasztián
  • Békési Laura
  • Rácz Klaudia Réka
  • Szolnoki Áron
  • Balog Lívia
  • Sípos Hunor
  • Szemely Alex

Gratulálok a résztvevőknek, valamint köszönöm minden tanulónak, aki részt vett a felkészülésben!

Bukor Csilla