Farsang az iskolában

Az iskolások minden évben nagyon várják a farsangi mulatságot. Idén sem volt ez másképpen. Az alsó tagozatos diákok közül mindenki jelmezbe öltözött. Az első és második osztályosok egyéni jelmezben ropták a táncot a Rendezvényház színpadán. A harmadik és negyedik osztályok színes, ötletes osztályprodukciókat mutattak be.  Volt humor, móka, kacagás. Sok-sok csillogó gyermekarc töltötte be a termet. Ezután az aulában folytatódott a buli, az ebédlőben szendvicsek, sütemények, tea és üdítő várta a nebulókat.
A felső tagozatos diákok szintén a Rendezvényházban mutatták be táncos produkcióikat. Itt sem hiányzott az előadásokból a humor, rengeteg ötlet színesítette az osztályok táncát. A bemutatók után fergeteges hangulatú bulit csaptak diákjaink az aulában.
Az ebédlőben a szülők által készített finomságokat fogyaszthatták a résztvevők.
Köszönjük minden segítőnek a munkáját!

Alsós farsang:

Felsős farsang: