Újabb csapatunk a lány diákolimpián

A döntő meccs elején három góllal elhúzott az ellenfél, majd a második félidő óriási csatát hozott: a hangulatról mindent elárul, hogy akkora hanggal szurkolt a nézőteret teljesen elfoglaló közönség, hogy az edző időkérését nem hallották meg a játékvezetők.

A Magyar Diáksport Szövetség szervezésében, a III. korcsoportos általános iskolás lányok megyei Diákolimpiai döntőjét rendezték ma délelőtt a Kisteleki Városi Sportcsarnokban. A Kisteleki Általános Iskola tanulói mellett, a szegedi Rókusvárosi II. Számú Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, a hódmezővásárhelyi Kertvárosi Katolikus Általános Iskola és az Algyői Fehér Ignác Általános Iskola diákjai képviselték iskolájukat a megyei döntőn.

Forrás:
kistelekjaras.hu