Tankönyvellátás 2016/2017-es tanév

Kedves Szülők!

Az alsó tagozatos tanulók részére a tankönyvcsomag ingyenes – nem kell semmilyen igazolást hozniuk! Az állam által előírtaknak megfelelően a tankönyvek egy része tartós tankönyv, melyek az iskola könyvtárának tulajdonát képezik.

A felső tagozatos, ingyenességre jogosult tanulók a tankönyvcsomagok osztásakor – hozzák magukkal, és adják le a tankönyvfelelősnek a
kedvezményre jogosító okirat  F É N Y M Á S O L A T Á T   !

a,     Tartósan beteg (magasabb összegű családi pótlék folyósításáról szóló MÁK igazolás)

b,    Három- vagy többgyermekes családban él (családi pótlék folyósításáról szóló MÁK igazolás)

c,     Rendszeres gyermekvédelmi kedvezményt kap (az önkormányzat által erről kiadott határozat)

d,    Sajátos nevelési igényű:  Nem kell igazolást hozni !

(iskolánk nyilvántartásában szereplő szakértői és rehabilitációs bizottság igazolásával rendelkező tanuló)

Azon tanulók, akik 2016. június 28-a után iratkoztak be iskolánkba, azok a tankönyveket – csak a pótrendelés után – szeptember második felében kapják meg!

A felső tagozatos, fizetős diákok részére a KELLO az idén sem küldi ki a díjbekérőket, hanem az iskolában, a tankönyvcsomagok átvételekor – a számlával együtt – kapják meg azt a tankönyvfelelőstől.

A díjbekérő befizetési határideje : 2016. szeptember 15.

A befizetés módjai: készpénz, banki átutalás.

Készpénzzel és bankkártyával az összes postahivatalban fizethetnek.

A tankönyvcsomagok kiosztásafüggetlenül attól, hogy ingyenességre jogosult-e vagy sem – az alsó tagozatosoknak a földszinti 18-as számú tanteremben, még a felső tagozatosoknak a földszinti 19-es számú tanteremben történik az alábbi időpontokban:

augusztus 25.       csütörtök             14.00 és 18.00 óra között,

augusztus 26.       péntek                 14.00 és 18.00 óra között,

augusztus 29.       hétfő                    14.00 és 18.00 óra között.

A könyvtári, tartós tankönyvek átadása/átvétele is ekkor fog megtörténni!

Kistelek, 2016. augusztus 22.

Pappné Guba Éva