Tanévzáró

2016. június 16-án fél hatkor benépesült az iskola udvara, tanévzáróra gyülekeztek az iskolások.
A Himnusz közös éneklése után az ötödik évfolyamosok szórakoztatták a megjelenteket. A kitűnő tanulók jutalmazása után Szél József, a FIFI Papír-írószer tulajdonosa adta át az Év tanulója díjat Balogh Balázs 4.c és Gémes Gergő 8.a osztályos tanulóknak.
Nevelőtestületi kitüntetésben részesült Nagy Márk Ábel 4.b osztályos tanuló.
A hagyományoknak megfelelően a Jó tanuló, jó sportoló díjat Horváth János alpolgármester úr adta át Nemes-Nagy Kitti 8.c és Takó Soma 8.a osztályos tanulóknak.
A Kisteleki Betlehemes csapat arany minősítést ért el, az Igazgatónő köszönetét fejezte ki Harmat József hitoktatónak.
Három nyugdíjba vonuló kollégától is elbúcsúztunk a tanévzárón: Muhelné Madácsi Magdolnától, Sutkáné Németh Emesétől és Onozó Istvántól. Jó egészséget és aktív pihenést kívánunk nekik!

Végül a 2015/2016-os tanévet Pappné Guba Éva zárta be.