Szüreti bál a Kisteleki Általános Iskolában

Október 16-án a hagyományoknak megfelelően iskolánkban megtartottuk a Szüreti bált. 14 órakor az alsó tagozatosok és az érdeklődő szülők megnézték a második évfolyamosok látványos műsorát. Az idei műsor is rendkívül színvonalasra sikerült. Minden másodikos aktív szereplője volt az előadásnak. A közönség vastapssal jutalmazta a fergeteges műsort.
Azután Szatmári Éva táncpedagógus vezényletével táncházzal folytatódott a mulatság. A tanító nénik kézműves foglalkozásokkal tették még hangulatosabbá a délutánt. Közben akinek kedve volt, táncolhatott is.
17 órakor a felsősök vették birtokukba az aulát. Szatmári Éva és tanítványai táncházán a moldvai táncok alaplépéseit sajátították el a gyerekek. Ezután este nyolcig tartott a vigalom.

Ezúton szeretnénk megköszönni a szülői munkaközösség munkáját, külön köszönet azoknak, akik finomságokat is sütöttek erre az alkalomra. Szintén köszönjük Darabos Gábor és a Kék Láng ABC támogatását.